Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Pniewo

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

1 749 900 zł222,02 m² 7 881,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom przy ścianie lasu - oaza spokoju W pniewie Są miejsca, do których wraca się z prawdziwą przyjemnością. Miejsca, gdzie cisza, natura i komfort tworzą idealną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł12 210 m² 6,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pastwisko składające się z dwóch sąsiadujących ze sobą działek nr 868 i 869 o łącznej powierzchni 1,22 ha. Działki położone są ok. 2,5 km od miejscowości Pniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka leśna Pniewo

Pniewo,podlaskie

80 000 zł22 260 m² 3,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna nr 301 o powierzchni 2,2260 ha, położona w miejscowości Puchały, gmina Łomża, w spokojnym otoczeniu pól i łąk, niedaleko Pniewa. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szkolna

Pniewo,podlaskie

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Szukasz domu poza miastem, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej lokalizacji, szkoły, sklepu i dobrej infrastruktury w najbliższym otoczeniu? Ta oferta może być bardzo ciekawą alternatywą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

98 000 zł16 200 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt rolny wraz z częścią leśną, stanowiący część większego gospodarstwa położonego w miejscowości Pniewo, gmina Łomża. Oferta obejmuje część działki nr 1994 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł5 987 m² 33,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! oferta bezprowizyjna! Na sprzedaż wyjątkowe 3 działki budowlane. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pniewo, przy ul. Łomżyńskiej, zaledwie kilka minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

214 000 zł870 m² 245,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ogłoszenie sprzedaży działki w Pniewie Na sprzedaż działka uzbrojona o powierzchni 870 m , położona przy samej ścianie lasu w malowniczej okolicy Pniewa. Działka ma wydany plan.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 500 m² 74,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz swojej enklawy, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, świeże powietrze, piękne krajobrazy, ale jednocześnie będziesz cały czas blisko cywilizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

594 000 zł225 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Pniewo w powiecie Gryfickim. Nieruchomość położona jest tylko 14 km od nowo budowanego parku rozrywki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

2 600 000 zł383 m² 6 788,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 606 m²

Wyjątkowy dom w Pniewie - Twoja prywatna oaza przy ścianie lasu Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży przestronnego, eleganckiego domu położonego w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

1 449 900 zł197,30 m² 7 348,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 325 m²

Parterowy dom otulony lasem z dużą działką i widokowym tarasem - Pniewo k. Gryfina Na sprzedaż wyjątkowy parterowy dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000m2 w Pniewo koło Nasielska. Możliwa jest zabudowa mieszkaniowa, wielorodzinna, szeregowa oraz usługowa nieuciążliwa na podstawie uzyskanych warunków zabudowy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 379 m² 176,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania Działkę budowlaną położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy: pniewo/gryfino Działka nr 381/7 Powierzchnia: 2 379 m Kształt: litera L Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

739 000 zł197,61 m² 3 739,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom wolnostojący w Pniewie, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1600 m . Nieruchomość o łącznej powierzchni 197,61 m dysponuje dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klonowa

Pniewo,zachodniopomorskie

209 000 zł880 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mpzp=gwarancja możliwości wybudowania- mozliwość parterówki Zapraszam do zapoznania się z działką położoną w Pniewie blisko ulicy Klonowej. okolice pełne miejsc spacerowych, lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

2 190 000 zł201,06 m² 10 892,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 879 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pniewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Gryfina. Wyjątkowy dom parterowy z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

779 000 zł121,89 m² 6 391,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową, atrakcyjną ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych dwulokalowych ,zlokalizowanych w miejscowości Pniewo (oddalonej 4km od centrum Gryfina). Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

724 999 zł90 m² 8 055,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 733 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę: urokliwy, parterowy dom o powierzchni 90 m2, położony w malowniczej miejscowości Pniewo, zaledwie kilka minut od Gryfina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

819 000 zł160 m² 5 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem 160 m w sercu Pniewa Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na pięknej działce 1000 m w spokojnej części Pniewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 460 m² 44,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas, oferta na wyłączność. Apartment nieruchomości Michał Wojtysiak Specjalista ds nieruchomości telefon :   uwaga zmiana ceny_polecam tą nieruchomość = 199 000.00 zł! Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Gryfińska

Pniewo,zachodniopomorskie

1 299 000 zł139 m² 9 345,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Ogłoszenie Domu na Sprzedaż Wyjątkowy, wolnostojący Dom w Pniewie koło Gryfina Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - przepiękny, parterowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana Pniewo

Pniewo,podlaskie

160 000 zł1 720 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Pniewo, gm. Łomża o powierzchni 1720m2. Cicha, spokojna okolica. Nieruchomość oddalona od Centrum Łomży około 15km, od Zambrowa około 21km. Teren, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

720 000 zł197,61 m² 3 643,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Pniewo, zlokalizowany na działce o pow. 1600 m2. Budynek o powierzchni 197,61 m2, z dwoma niezależnymi wejściami ( idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gryfińska

Pniewo,zachodniopomorskie

4 490 000 zł2 000 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:7 844 m²

Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej okazji inwestycyjnej - obiektu hotelowo-gastronomicznego "zajazd Saga" w urokliwej miejscowości Pniewo koło Gryfina. To miejsce, które kusi swoim położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

399 000 zł3 484 m² 114,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w okolicy Gryfina (pniewo) przy drodze krajowej. Działka o powierzchni 3484 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg wewnętrznych,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł18 441 m² 32,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! oferta bezprowizyjna! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o łącznej powierzchni 18 441 m , składająca się z trzech działek geodezyjnych. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Pniewo

Pniewo,podlaskie

150 000 zł15 382 m² 9,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 50 o powierzchni 1,5382ha położona w obrębie ewidencyjnym 0026 Pniewo, gmina Łomża. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

1 449 000 zł200 m² 7 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom parterowy w Pniewie przestrzeń, komfort i bliskość natury! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 160 m , położony na dużej działce o pow. ok. 3300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

819 000 zł160 m² 5 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu o powierzchni 160 m w Pniewie Opis nieruchomości: przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

224 000 zł896 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie naszego biura atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 947 m2, usytuowana w miejscowości Żórawki, tj. 4 km od Gryfina. Działka prostokątna, płaska zlokalizowana w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +2 km

720 000 zł1 788 m² 402,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, położona w Gryfinie woj. zachodniopomorskie, na którą składa się prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr: 448.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

2 560 000 zł522 m² 5 287,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:374 m²

Nowa dużo niższa cena, inwestycja na cele mieszkaniowe lub inne, która zapewni szybki zwrot, odległość 15 km drogą na prawy brzeg Szczecina, czyli do 20. minut jazdy autem do Gryfina gdzie prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

Rynek pierwotny

775 000 zł110,88 m² 6 989,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej , wyróżniający się: niezależną konstrukcją każdego lokalu, podwójna ścianą -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję kompleks czterech działek o łącznej powierzchni 23,35 ha położonych w miejscowości Marwice, w gminie Widuchowa, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 31 Szczecin >.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

2 349 000 zł233 500 m² 10,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

190 000 zł20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę w Centrum Gryfina na pierwszym piętrze niskiego budynku. Mieszkanie po generalnym remoncie(rok temu), wykończone w nowoczesnym designie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Pniewo +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewo

Pniewo,łódzkie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę mieszkania w domu z przestrzenią do realizacji pasji? W Pniewie, sercu gminy Bedlno, czeka na Ciebie nieruchomość, która oferuje coś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pniewo

Pniewo,łódzkie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pniewo

Pniewo,mazowieckie

199 000 zł3 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urocza działka o powierzchni 3 000 m . Doskonała lokalizacja z dużym potencjałem, położona w okolicy pobliżu lasu i sklepów. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pniewo

Pniewo,mazowieckie

149 000 zł1 534 m² 97,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę o powierzchni 1 534,00 m za cenę 149 000 pln. Nieruchomość znajduje się w Pniewie, na malowniczych przedmieściach Nasielska. To urocza parcela, która zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Pniewo

Pniewo,mazowieckie

199 000 zł3 070 m² 64,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna